| orika a întrebat:

cine joaca metin2 empire mt2?---imi dati si mie un cont nu conteza ce lvl doar un cont {dau funda}

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu nu joc empire da este unu ff fain dinamik sau dnk is 2 aproape identice asta ii mai bun ca nu ii trebuie hamachi la celelat da da acum ii server offline ca se fac lucrari sper ca scot un bug.http://dinamik.ro/index.php?app=custompages&do=show&pageId=8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati acum e deschis va sfatuiesc sa va faceti vreo 3 4 conturi ca daca iar se inchide pentru italieni sa aveti conturi eu asa am facut happy

| alesia2010 a răspuns:

De unde pot downloada jocul metin2 empire mt2?