| ancaanca2344 a întrebat:

Buna. Cineva care vrea sa fim prieteni?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cât timp sta unu după pasarica ta ești prințesa lui apoi te bârfește în toată galaxia, fii fata Smart și învata și vb cu fete

| Simpatic a răspuns:

Intreab-o pe violettawinking

| Hyperion7 a răspuns:

Catz ani ai?

| StoicAnalysis a răspuns:

Aparent toata lumea vrea laughing

| Lupică27 a răspuns:

Nea Gica, un boschetar de la mine din cartier n-are cu cine vorbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Toți vor să-ți fie prieteni.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, eu. As vrea sa fim prietene.

| blairelovesmusic a răspuns:

Imi dai tu mesaj, te rog? Nu ma lasa site-ul sa-ti dau mesaj nu stiu de ce.

| anonimulll12345 a răspuns:

DA, Sunt un tip cu adevarat mai diferit citindu-ti postarile s-ar putea sa avem multe lucruri in comun. Singura problema este distanta dar oricum vorbim de prietenie virtuala
Si eu am avut inceput de viata aiurea, ulterior m-am descurcat singur sunt un lup singuratic

| Mindfulness a răspuns:

Da. Câți ani ai? De unde ești?

| Stefan0257 a răspuns:

Răspunde!