| monika_9340 a întrebat:

cineva din Craiova poate sa imi zica si mie vreun salon in centru unde sa imi dea forma la sprancene? si cam cat ar costa? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Langa cinema modern, la etaj, la ultima cabina, este o femeie care face de toate, tratamente, epilat etc.eu acolo ma duc, saptamana asta e dimineata la serv(o cheama luminita), saptamana viitoare e dupa-amiaza

la pret, nu stiu exact pentru ca eu cand ma duc acolo de obicei ma si epilez, in orice caz, nu cred ca ia mai mult de 10-15 leihappy

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu sunt din Craiova, insa la majoritate saloanelor pretul este de 15 lei.