| Jose21 a întrebat:

Citeam pe la categoria dragoste si sex o multime de intrebari stupide printre care :"am 7 ani, vreau sex". sau"m-am masturbat cu stiloul sunt insarcinata" pe de o parte imi vine sa rad dar pe de alta parte parca e greu de crezut ca intrebarile ar fi chiar puse de niste copii de 7-10 ani.Adica eu la 7-11 ani nici nu am fost auzit de sex.Totusi intrebarile primesc destul de multe raspunsuri. Oare nu cumva sunt puse la misto de catre adolescenti fara minte sau persoane care nu au ce face. Mia bine nu ati mai raspunde si o sa vada ca nu sunt bagati in seama. Ce pare aveti?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa nu raspundem? Sa pierdem ocazia de a ne amuza?
Daca vorbesti acum cu un pusti de 10 ani stie mai multe despre sex decat unul de 18 ani.Toti vor sa se f**a.Asta e realitatea cotidiana.Vad asta peste tot tv, massmedia.Asa ca de ce nu ar face-o de la varste fragede, n-are sens sa mai asteptestraight faceParintii lor nu stiu ce pazesc.Cand o sa am copii am sa fiu cea mai buna prietena a lor. Vreau ca sa stie de la mine ambele laturi ale situatii.Are si sexul o vreme.La fel ca scoala.La fel cum e prima tradare, prima iertare, prima rana sufleteasca.Etcwinking

| clauss a răspuns:

Traim in Romania, ce te mai mira varsta, s au intrebarile puse de copii, cand pe parabolice gasesti zeci de programe cu prostii, cand exista netul

| Helvete a răspuns:

Majoritatea nu sunt puse de adolescenti care vor sa faca misto, ci chiar de copii, oricat de socant ar fi. Asta e adevarul, ca se duce de rapa totul in ziua de azi. Nici nu iti vine sa crezi unele lucruri. Si unele intrebari de aici chiar te lasa gen X_x. Eu m-am obsinuit. Asta e. No future. straight face