| DavidBerecleanu a întrebat:

Buna. Contul meu de Facebook a fost suspendat, deci nu dezactivat. Înainte îmi spunea" contul tău a fost dezactivat" Acum e suspendat. Când mi l-a suspendat a cerut să le trimit poza cu buletinul, le-am trimis. Au spus că durează aproximativ o zi să analizeze informațiile... De pe 17 septembrie de când a fost suspendat nici până acum 20 septembrie nu mi l-au redeschis. Aveam 5000 de urmăritori... E posibil sa mi-l mai redeschidă dacă a fost doar suspendat? Și în cât timp? Mulțumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti s-a spus ca dureaza 1 saptamana verificarea, de ce pui intrebarea asta dupa nici 3 zile incheiate?

Daca buletinul tau are acelasi nume, prenume si data de nastere cu cele din contul FB, atunci s-ar putea sa ti-l deblocheze. Daca nu, este pierdut pe veci.