| ღmarynaღ a întrebat:

Buna copii, as vrea si eu sa stiu cum sa-ti ingrijesti bine bretonul, nu stiu niste tratamente de volum pentru breton si ca sa faca firul mai gros, poate sa fie si de familie si de la magazin, va rog am bretonu` care se naclaieste foarte repede, si nu are volum, va rog ajutor!

1 răspuns:
| alin_1196 a răspuns:

Buna sunt alin am 9 ani si iti spun sa faci asa:sa sa iti dai cu gel sa fizativ daca vrei sa stea frumos bretonu si sa te speli cu balsam in fiecare seara si sa ai parul tot timpul curat. pa!