| oana florina a întrebat:

Credeti ca s-ar potrivi daca mi-as vopsi camera mov (lila) avand in vedere ca am mobila albastra?
M-am gandit sa imi fac un perete care va ramane gol cu portocaliu, iar pe el sa deseneze cineva o floare mare cu mov?
Ce spuneti? >:

3 răspunsuri:
| byutxa a răspuns:

Complicat, dar dragut.happy

| i_am_valentyna a răspuns:

Ar trebui sa fii foarte atenta cu culoarea mov, pentru ca intuneca foarte mult camera.incearca sa faci ceva care sa deschida cat de catwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine a dat stupid lu i_am_valentina dar a gresit, avind mobila albastra trebuie sa alegi o culoare mai deschisa pentru pereti, daca gasesti un parchet sau un covor de culoare mova ar fi mai indicat