| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vedea daca cineva si-a platit partea din comanda pe care a avut-o de platit din contul meu? Adica eu si cu o femeie am facut comanda in doua,adica ea si-a pus produsele pe care a vrut sa le comande cu ale mele la un loc,in aceiasi comand si eu platesc partea mea pe care o am de platit la magazinul din sat de la mine si ea isi plateste comanda in contul meu de reprezentant Avon,ca am facut comanda din contul meu(Sunt si reprezentant Avon, si reprezentant Oriflame).Cum pot vedea?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Doar daca ai activat home banking, așa poți vedea online dacă s-a făcut plata.