| Igorashka a întrebat:

Cum se numeste filmul in care joaca Louis de Funès-Gérard Depardieu si vor sa treaca granita cu un copil mic si copilul e mut.La sfirsit copilul incepe a vorbi, zice "tata"? PLS. Dau funda primului raspuns corect!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Les fugitifs.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca n-am gasit niciun film in care cei doi sa fi jucat impreuna. Esti sigur ca e Louis de Funes? Gandeste-te ca a murit in 1983. Deci...s-ar putea sa fie altul partenerul lui Depardieu.
Daca vrei sa cauti, intra pe www.imdb.com si gasesti acolo.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ala e! Cel pe care ti l-a spus @Kronstadt: Les Fugitifs (1986).

| darrio2007 a răspuns:

Depardieu nu a jucat in nici un film cu Louis de Funes.

| Igorashka explică:

...soryy.Cu Pierre Richard. Ma ajuta cineva?