| anonim_4396 a întrebat:

cum spuneam.prietenul meu vine in 13 decembrie aici.si ne-am dori foarte mult sa petrecem foarte mult timp impreuna.adica sa mergem in locuri minunate unde sa fim doar noi doilove struck.eu am probleme cu mami.nu ma inteleg si nu m-am inteles niciodata bine cu ea.eu eram de vina in toate.ma rog...nu stiu ce sa mai fac. mi-as dori foarte mult sa pot sa ma inteleg cu ea desigur si ea sa ma inteleaga. dar, mereu cand aveam o problema si ii spuneam, mereu zice ca e obosita, nu are timp.nu mai stiu ce sa fac. ce sa fac ca sa stau cu prietenul meu cand vine.adica sa plecam unde ne-am planuit.mami nu are incredere in minestraight face asa cred.adica nu stiu. dar sunt sigura ca daca i-as spune iarasi ar sarii cu gura pe mine.nu stiu ce sa mai facstraight faceva rog foarte mult sa ma ajutati! scuzati-mi greselile de ortografie, dar sunt si grabita.Multumesc! FUNDA! pentru cel mai folositor raspuns

1 răspuns:
| Me,myself & I a răspuns:

Pai in primul rand cred ca ar trebui sa incepi prin a spune cati ani ai, ca daca ai o varsta frageda o inteleg oarecum pe mama ta.