| Kiyy a întrebat:

Buna big grin. Stiti cumva niste frizuri mai la moda? Pentru fete. Dar nu foarte lungi... pana in umeri. Si sa fie pentru par mai oundulat, pentru ca nu vreau sa stau in fiecare zi sa il indrept cu placa straight face.

2 răspunsuri:
| Hildutza99 a răspuns:

Bob lung happy

| sheky a răspuns:

Pai. si eu am aceeasi problema. du-te la coafeza si spune-i sa-ti taie in scari si ultima scara sa vina pana pe la ochi. si sa ti-l fileze mult, cu breton pe o parte ca din ala mare nu merge ca-ti face capu mare laughing asa am patit eu tongue. succes :*