| Neutrull a întrebat:

Dau funda!

Azi am intrat pe Facebook si un arab mi-a trimis cerere de prietenie si un mesaj gen "ceau, vrei sa te mariti cu mine? Iti rezerv bilet de avion.". Voi ce credeti despre acesti disperati?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și a câta nevastă vei fi? Spune-i că ești o prințesă în țara ta și accepți, doar dacă are avion personal.
La urma urmei, te respecți, fiindcă ai și tu pretențiile tale.))

4 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

O fi vreun pedofil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt boti, nu persoane reale.

| gabriielaaa a răspuns:

Pai ai trei variate:
1 nu stie română si a facut cineva râs de el.
2 o fii un treficant si caută prostute.
3 sau e doar unu ce crede că poate avea tot ce vrea ca are bani.
Nul baga în seama si blochează că nu stii la ce sa te mai astepti.

| corneljipa a răspuns:

In tot cazul, merita blocat sau chiar raportat. Pe Facebook apar deseori profiluri false sau profiluri-capcane! Mare atentie!