| mikey a întrebat:

Buna!
De ce nu pot sa-mi fac cont pe youtube?
De fapt mi-am facut dar nu pot ca sa intru in el.Scriu parola si email0ul sau usermane cum imi cere parola si apoi imi da sa scriu ceva, apoi iar imi da sa fac parola...
Si parola e buna si username-ulsad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil ai gresit cand ai scris usernameul sau parola si cand vrei sa intri nu pui datele care le-ai bagat la crearea contului. Spune sati trimita un mail cu parola poate nu e cea care o crezi uh, daca parola e buna atunci usernameul nu e bun si va trebui sa faci alt contwinking

1 răspuns:
| mikey explică:

Multumesc!:*