| ralucsi a întrebat:

De ce uneori, cand vreau sa raspund la o intrebare pe TPU, imi cere sa ma loghez, si daca sunt logat/a? Am incercat de mai multe ori, si tot asa imi apare. Nu stiu din ce cauza, poate voi ma puteti ajuta.
Fundita ii va apartine celei/celui care imi va raspunde cat mai repede posibil, si care imi va da un raspuns bun. :]

1 răspuns:
| yhsay a răspuns:

E de la ei, asa pateam si eu la inceput; in cazul meu s-a rezolvat de la sine happy