| crisuliciu a întrebat:

Buna, de curand am venit la facultate in Bucuresti si as vrea sa merg la un cabinet ginecologic pentru o consulatie. Imi puteti recomanda un doctor bun in Bucuresti si cam cat este consultatia? Multumesc!

1 răspuns:
| tya_3996 a răspuns:

Buna, depinde in ce zona stai, cunosc o clinica particulara in zona Bigberceni si anume MED CENTER unde au si cabinet de gineco, dar nu stiu sa-ti zic exact cat te va costa stiu doar ca daca ai o trimitere de la medicul de familie pentru ginecologie s-ar putea sa nu platesti nimic bata.