| Mri28 a întrebat:

Buna,de un timp visez un baiat intr-o noapte am visat ca ma strangea in brate inca o data m-am visat cu el intr-o masina... Ce ar putea insemana? Funda

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nimic visele nu au legatura cu realitatea, acum te poti intoarce la culcare

| Lawliet14 a răspuns:

Fain de tine.

| Mieeez666 a răspuns:

După te visezi dezvirginată în mașină. laughing

| Aylee a răspuns:

Astea sunt fantezii, banale vise, presupun ca te-ai uitat la filme recent? Daca da de asta.

| e1xtz a răspuns:

Ca ai fantezii cu el, si ti-ar plăcea sa aibă curaj sa te ia in brate si in viata reala.
Daca este papa-lapte si nu vede, sau esti tu urata si nu te place nu se va întâmpla, dar măcar ramai cu visele.

| Armenianeek a răspuns:

Inseamna ca ai dormit bine.

| Mistiss a răspuns:

Pai, de obicei noaptea visezi persoane care le intalnesti in viata reala. Chiar daca nu le cunosti sau stii, le-ai visat undeva. Unele vise presupun ca semnifica ceva (chiar sa vezi ce se intampla in viitor, mie mi s-a intamplat laughing ). Dar visul tau e normal, n-ai de ce sa-ti faci griji, e doar un vis pana la urma.
PS: Sa nu ma judeci, eu cu ideile mele de copil. rolling on the floor cred ca o sa ai un viitor cu el ^^

| Anonima2620 a răspuns:

Nu inseamna nimic! Dupa ce te culci subconstientul lucreaza cu lucrurile pe care tu ti le imagiezi.