| iiiiiza a întrebat:

happy de vre'o cateva zile sau poate o saptamana, 2 nu imi mai merge facebook'ul imi spune in urmatorul fel:You are using an incompatible web browser, iar apoi ma pune sa aleg: Mozilla Firefox Google Chrome Safari Microsoft Internet Explorer ...pe oricare as da clik nu merge [eu am instalat Monzila Firefox cea mai noua versiune] De curand am instalat si Google Chrome si tot nu merge! sad Ajutati'ma va rog...nu stiu ce sa mai fac. Multumesc Anticipat!happy >Funditabig grin

2 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Descarca firefox 6.0 si intra pe Fb cu el. eventual instaleaza si internet explore 8.

| Andreiutzu_7322 a răspuns:

Daca iti da intrebarile alea de trebuie sa raspunzi la ele trebuie sa dai acolo la profil. Daca nu apare Profil acolo sus in dreapta incearca sa dai Recuperare parola si scrii emailul tau acolo. Eu asa am facut! noroc. Fundita?