| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor, ce job mi se potriveste daca nu pot sa stau nici la munca ca ma plictisesc de tot?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In caz de nu ti-a spus nimeni pana acum, la munca mergi sa muncesti, nu sa stai si sa te plictisesti!
Pentru stat si plictisit nu te va angaja nimeni si nici nu te va platii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Curier.
ala nu sta deloc.

| sierra1 a răspuns:

Ai putea plimba de ex. cățelul, pisica... mă rog, ursul cuiva

| Nirvanaaa a răspuns:

Te plictisești la un job static sau te plictisești la job in general?
Dacă e prima varianta, caută unul mai dinamic, sa te țină in priza. Ceva ce presupune munca fizica.

| Standt a răspuns:

Cum sa te plictisesti la munca? Ce munca faci? Multi nu-si vad capul de treaba si tu te plictisesti? Nu cumva stai degeaba?