| iris2131231 a întrebat:

deci pe yahoo mesenger am sters o prietena ca ma suparat rau de tot si am dat ignore la lista de prieteni si ignore la conversatie si cum pot sa fac sa nu mai fie ignore?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Daca vrei sa scoti pe cineva de la ignore te loghezi pe mess, si sus ai niste butoane pe care scrie messenger, contacts, actions, help.Dai click pe messenger-->preferences-->Ignore list si dai click pe persoana pe care vrei sa o scoti si dai remove si apoi ii dai add adica o adaugi din nou in lista ta de mess.Bafta! happy