| ClaudiuTicu a întrebat:

Buna dimineata! Daca reziliezi contractul abonamentul la Orange, poti sa-ti pastrezi nr de tel?!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca perioada minima contractuala pentru abonamentul tau a expirat, ne poti adresa solicitarea de inchidere a abonamentului cu un preaviz de 30 de zile la data expirarii. Noi iti recomandam sa ne apelezi la 411, Serviciul Clienti, iar colegii mei vor analiza cererea ta.
O zi buna
Orange Helpers

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reteaua Cosmote, din cite stiu iti ofera aceasta posibilitate; Altfel, daca numarul ramine nefolosit, oricind poate fi alocat altcuiva.

| Cosimii a răspuns:

Nu cred.