| denisa_2911 a întrebat:

E cineva reprezentanta la FABERLIC?

7 răspunsuri:
| denisa_2911 explică:

Pai daca sunt bune produsele si daca te-ai ales cu ceva din a fi reprezentanta la faberlic? si cum se procedeaza...happy...multumesc. pup

| denisa_2911 explică:

Pai depinde cum este metropolitan, dar mai mult prefer faberlic...pai va rog daca ati putea sa va faceti timp sa imi spuneti mai multe.happypup

| damav a răspuns:

Am fost eu, ce vrei sa stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metropolitan nu te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Care Cosmetics" recruteaza reprezentanti si coordonatori. Comisioane pentru reprezentanti 15%-20%-25%-30%. Pentru coordonatori comisioane dupa echipa formata 11% pana la 6 nivele. Inscriere, cataloge si mostre gratuite in numar nelimitat. Produsele se livreaza gratuit la domiciliu in 24 de ore. Plata se efectueaza la 18 zile. Mai multe informatii la ID: carecosmetics.mures@yahoo.com

| dienusha a răspuns:

Din câte ştiu, au desfiinţat sediul din România iar comenzile de produse se expediază în şi din Riga/Letonia. Se poate să ştiu greşit. Damav, zici că ai fost reprezentant? De ce ai fost şi nu mai eşti? Am fost şi eu, însă n-am mai primit niciun semn de viaţă de la superiorul meu şi am renunţat. Denisa, ca să-ţi răspund la obiect, produsele lor sunt foarte bune - cremele şi parfumurile în special! Am avut ocazia să încerc cam tot şi, comparativ cu Metropolitan, produsele sunt superioare calitativ. Ce-i drept, sunt şi mai scumpe (nu fac antireclamă nimănui, acesta e adevărul). Spun ca asta ca actual reprezentant Metropolitan!
Cu prietenie,
Diana

| deussa a răspuns:

Daa vrei mai multe detalii la metropolitan te astept pe metropolitan_info1 .si iti ofer detalii. vorbim si poate o sa ti placawinking .va astept