| L i T h i U m < 3 a întrebat:

era un status de genu

"imi amintesc cand le spunea prietenilor "coa*e chiar o iubesc"
sau ceva de genu...cine stie status`ul?
funda;*

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Buna!
Imi aduc aminte cat de mult ma iubea.Cum prietenilor le zicea:"Bai coaee, nu pot trai fara ea"! Dar acumm totu' s`a terminat. El e acolo, eu aici|Intotdeauna va fi altu' in locul lui, dar, nu ca elhappy!
Cred ca asta e happy
Sper ca te-am ajutat!
Te pup:**

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi aduc aminte cat de mult o iubea, cum prietenilor le spunea: **** nu pot sa traiesc fara ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

#imi amintesc cat de mult o iubea cat de mult vorbea despre ea la prietenii lui zicandule: **** nu pot sa traiesc fara ea, poate ca e raul necesar mie #

| L i T h i U m < 3 explică:

De ce nu a rasp nimeni?