| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la facultatea de medicina in Bucuresti? vreau si eu cateva detaliihappy

1 răspuns:
| furcu a răspuns:

Pai facultatea se numeste Carol Davila e langa Spitalul Universitare aproape de statia de metrou de la Eroilor. Admiterea se da la Biologieie si Chimie/Fizica la alegere. Sunt 100 de intrebari grila dintre care 60 la biologie si 40 la a doua materie cu unul sau mai multe raspunsuri corecte. De obicei punctazul pentru a intra la buget este in jur de 75 de raspunsuri corecte.