| Anonimsilver a întrebat:

Eu am un blog si luna asta implineste 2 ani, este despre Violetta, acesta este: www.violettafanb.blogspot.ro
S-a terminat Violetta si in septembre este concertul Violetta Live la care voi merge. Dar dupa as vrea sa fac ceva cu blogul si nu stiu daca sa il las si dupa concert asa cu Violetta adica sa continui sa scriu despre actorii din Violetta sau sa il fac despre Soy Luna care este un serial care va aparea la anul si este un fel de remake al serialului Violetta sau sa il fac despre beauty, fashion, sa postez videoclipurile mele de pe youtube (sunt vloggerita), sa postez imagini de la evenimente, sa fac DIY-uri si alte chestii, voi ce ati alege?
PS: Nu vreau raspunsuri de genul "Violetta e o porcarie, mai bine faci despre altceva", poate pentru voi este o porcarie dar ganditi-va la fanii care imi citesc blogul, vreau ce e mai bine pentru ei.
Dau funda la cel mai bun raspuns care sa aiba si argumente.

3 răspunsuri:
| ILoveMy01 a răspuns:

Eu cred ca daca il vei face despre Soy Luna, va fi foarte interesant...
Trebuie sa cauti foarte mult, dar cred ca daca te mai uiti pe site-urile de socializare ale actorilor din Soy Luna, vei gasi ceva interesant si poate chiar foarte vizionat despre toate detaliile astea PICANTE din Soy Luna.
Dar oricum este alegerea ta, pentru ca este blogul tau...

| SoyLuna2016 a răspuns:

Bună!
Da,Violetta s-a terminat și acum a început Soy Luna.
Am fost un mare fan Violetta. Aveam haine, diferite obiecte cu ea și poze.Și acum mai am (dar doar poze).
Mi-a plăcut mult Violetta și îmi pare rău că s-a terminat.Se zice că nu mai e Violetta 4, fiind că Tinii a început să se drogheze, ba că ar dori să devină cântăreața etc.Dar eu nu cred chestia cu drogurile.E o porcărie!

| SoyLuna2016 a răspuns:

Ah,am găsit:
Caută pe Soy Luna|Disney Channel RO sau pe www.disney.ro>Disney-channel>seriale.
Aici gasesti orice.Nu ai cum sa nu găsești ce cauți.