| diamar a întrebat:

Eu il apreciez foarte mult pe Catalin Botezatu...As vreat sa aflu si parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Catalin Botezatu merita apreciat pentru munca sa ca desinger, ca prezentator a multor emisiunii TV, dar si pentru personalitate.Catalin Botezatu este apreciat de multe persoane printre care si eu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema lui e ca isi cam lasa barba si nu ii sta bine.

| Mikka09 a răspuns:

SE cam da mare putin si e cam inganfat dar in rest e ok:! funda?

| Caty5 a răspuns:

Sincer este un prefacut,sincer,dar are si el momente cand este atent si tandru cu fetele frumoase,trase prin inel,uneori|!, fundita, pls|tongue|!