| Andreea_8014 a întrebat:

Eu stiam ca melodia aiai Samba o canta Reflex acum am vazut ca o canta Andreea Banica si Dony.
E plagiata.nu?

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Hey, intr-adevar piesa a apartinut si inca apartine fostei trupe Refflex, din care facea parte si Dony. Ea a fost reedita de cei de la Play&Win si o canta Dony cu Andreea Banica. Asta nu inseamna ca este plagiata.

| cretzufinish a răspuns:

Prima si prima data de la cei de la Reflexx o stiam si eu acum am avzut ca se lauda Andreea Banica cu ea. Cred ca va fi disputata la fel ca in cazul "Se thelo" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da