| yanny2112567231312 a întrebat:

Eu sunt plecata in anglia, si as dori când plec in tara sa ii iau iubitului meu un cadou, un suvenir sa ii rămână amintire, chiar nu stiu ce sa ii iau, ma ajutati va rog?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cumpără-i niște prezervative și trimite-i-le. E clar că nu poți controla cu cine să și-o tragă, dar poți foarte bine să te asiguri că rămâne pur. Nu la suflet mă refer.

| R0R0 a răspuns:

Ia-i ceva ce chiar isi doreste si ceva de care are nevoie.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Stii de ce stai in aer? Pentru ca astia nu vor sa te descurajeze ca relatiile la distanta nu merg. Dar fiindca la cadouri nu ma pricep iti spun eu.