| ĐǿŁŁY a întrebat:

Buna fetelor! Am 13 ani si as vrea sa vorbesc cu voi despre problemele adolescentilorwinking As vrea sa vorbesc cu persoane care sa fie de incredere. Putem discuta pe mess.Imi trimiteti id-ul vostru pe privat si vorbim ca intre fete. Ok?
Bye-bye.
Si pupici!

Răspuns Câştigător
| Ginuk a răspuns:

Scumpo sti id-ul meu cu mine poti discuta oricand despre asa ceva eu una te inteleg perfect. bafta si eu te pup.

5 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Stai asa putin. tu vrei sa primesti sau sa dai sfaturi, ca partea asta nu am prea inteles-olaughing
dar dc vrei neaparat sa vb p mess cu niste oameni? ne gasesti pe toti pe privat oricand vrei.de ce vrei idi de mess?

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Chowmee_2o1o

Răspuns utilizator avertizat
| Loveisin a răspuns:

Nu stiu...cum sa til tr pe prv

id meu este : azap_betina

| Loveisin a răspuns:

Id meu este azap_betina