| ℬaby a întrebat:

FunDa love struck... Dati-mi va rog, niste replici pentru a le spune unei fete care e plina de fite, enervanta si zice ea:"prea superioara". Replici gen :"Hai pa!", "Da-ti foc!" chestii.batting eyelashes Funda tongue

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai ai putea incerca

hai scutestema
mai plimba ursu
sau
hai pa te sun eu cand am credit daca nu inpuscate
du-te si spanzurate
dar marog asta nu e cea mai buna cale prin care sa poti rezolva problema asta e e fitoasa las-o ignoro nu esti obligata sa o suporti

numai bine

cu drag ...sunny...

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

''Pupa-te''
''Hai sa-ti vad mersu' ''
''Ciocu mic''

| WhiteProud95 a răspuns:

Fa-ma sa-mi fie dor de tine
iti pute burlanu laughing

| ℬaby explică:

@leonardo, ea e proasta, chestia e, ca mereu cand ii zic ceva vine si zice:"Hai pa, dispari!" straight face E insuportabila, sincer. Si nu incerc sa fiu mai proasta, nici nu sunt. Incerc doar sa ii inchid gura cand mai face figuri de genu`.