| q12Alinagabriela a întrebat:

Buna, ieri cand am venit de la liceu am adormit si am visat o pisica care incerca sa prinda un soarece mic, apoi a venit un pisic mai mic si l-a prins imediat in gura, eu am luat pisica aia mica in maini si i-am scos soarecele din gura care a sarit in gura mea si nu puteam sa-l mai scot pe acolo, era o si o matusa. Doamne fereste, seminficatii ceva?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu toate visele au o semnificatie. Eu visez aproape in fiecare noapte lucruri ridicole, nu e ceva neobisnuit