| Mariukas a întrebat:

Imi caut si eu o rochie de banchet sau de balul bobocilor! Imi plac si ma avantajeaza cele scurte! am tot cautat pe net dar nu am gasit mai nimic, ma puteti ajuta va rog?! happy

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Mariuca draga, eu cred ca, cea mai frumoasa si cea mai eleganta ar fi cea pe care ti-ai face-o chiar tu!
Bafta!

| ary a răspuns:

Da, incearca si la magazinele de profil, ceva dragut de ocazie sigur vei gasi.

| Mariukas explică:

Multumesc! happy

| Mariukas explică:

Thanks happy

| denisaD a răspuns:

Hey! intra pe http://www.starshiners.ro. Sper sa iti fie de folos :D