| alina_1192 a întrebat:

Imi da si mie cineva niste idei mai interesante de prezentare a unei carti? In afara de prezentare power point sau in fata clasei cu cartea in mana...happy happy Va multumesc

Răspuns Câştigător
| devine a răspuns:

O mini piesa de teatru happy eventual, daca sunteti mai multi, sa va "deghizati" in personaje. daca esti singura, poti alege, aleatoriu, cativa colegi din clasa in momentul prezentarii, sa reprezinte personajele centrale din carte si sa incepi sa zici cate ceva despre personaj fiecaruia (Sa fie ca o dicutie intre 4 ochi, dar la care sa asiste toata clasa)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in fata clasei, dar nu cu o carte in mina, ar fi banal. Cu un teanc de carti stivuite frumos pe catedra si tu imbracata in chilotei si sutien cu dantela, ciorapi si pantofi cu toc cui. Desigur, lenjeria neaparat de culoare neagra (lenjeria neagra este extrem de sexy). Garantez ca o sa ai un succes fulminantbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o rogi pe bibleotecara sa te lase sa o prezinti.