| loraine81 a întrebat:

imi dati si mie un cont de metin2.ro de lvl mai mare peste 30? sa lvl 30 va rog ca vreau sa ma joc si eu...plzzz daca imi dati cei cu lvl mai mare va dau

5 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Ma ce nesimtire ia ia-ti tu un server private si cresti intr-o zi la 25 doamne frate ce cersetor si cumperi arme +9 cu 100 si it da yang 23434 omorand un caine si multe iteme se numeste famousmt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma am eu un cont de 32 si de 36 daac vrei dar admi ceva la metin un cont bun

| SentimenteColorate a răspuns:

Ati dau eu de lv 40 id meu andre.andra24

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,
♫Alëxąndŕą♥Pi§ikµtą♫ iti dau dreptate.descarca si tu metin2gx( zi joc lev60+), flamek, legends...arme+9, daca vrei cont lev 30 pe RO munceste frate!

| loraine81 explică:

Plzzzz dati-mi conturile de la metin2.ro pe mess
id meu de mess: davidesclorena