| Aleeexa_5786 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune si mie ce parere aveti despre Nokia lumia 800 si daca este adevarat ca nu s-ar putea conecta prin bluetooth cu alte telefoane?
Multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| codrinstefan2103 a răspuns:

Este un telefon deosebit de frumos, se mișcă bine, face poze bune, filmează HD însă datorită sistemului de operare (Windows 7.5 Mango) nu se poate conecta prin Bluetooth. Mai degrabă un Samsung Nexus, Samsung Galaxy SII sau HTC Sensation, Incredible S, Desire.

| Aleeexa_5786 explică:

Si imi piteti spune si cat dureaza bateriahappy(asta daca aveti idee)