| ☣ JoHNnY ☣ a întrebat:

Imi puteti zice niste statusuri, preferabil denalea amuzante daca se poate. Ms mult

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Astazi la biserica am vazut o doamna care vorbea la telefon si fuma... sa scap berea din mana nu alta DND bunica la pc, nu dati buzz ca face infarct Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1. 20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! Prietenii falsi sa imi dea un Buzz! astazi fac prezenta...

| andreeacontesa a răspuns:

Cautama unde vrei dar vezi sa nu ma gasesti