| NoMusicNoLife a întrebat:

Imi spune si mie cineva plz unde pot vedea editia de ieri a finalei de la dansez pentru tine ( finala ) online pe net? Plz sa-mi dati site-ul exact sa nu va dati doar cu parerea big grin

mersi muult big grin dau si fundita

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife explică:

@s2007, stiu site-ul, dar mie imi trebuie toata emisiune cap - coada ca asa nu stiu in ce ordine au fost dansurile sau daca le-am vazut pe toate tongue

| Digital112 a răspuns:

Da add la bush.com (te ajut cu mare placere)

| s2007 a răspuns:

Scrii la google dansez pentru tine si dai la prima adresa.si acolo sunt toate videoclipurile cu dansuri