| Mangoo a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie cum se schimba parola la mess, ca am uitat. Merci!

3 răspunsuri:
| Mangoo explică:

Merci!

| SfarsitDeDrum a răspuns:

- intri pe mess
-dai pe messenger
-my account info
-ti se deschide o pagina de net, unde este scris id` tau dedesuptul lui scrii parola actuala
- dai sign in
-te duci la Sign-In and Security
- la aceasta categorie este cheange your passowrd, dai pe el
- la prima casuta scrii parola curenta si la urmatoarele doua casute parola care doresti so` pui~!
sper ca ti-am fost de ajutor:*

| SfarsitDeDrum a răspuns:

-intri pe mess
- pui pe messenger
- my account info
-iti apare o pagina de net unde iti este scris id`u tau sub el pui parola curenta
- dai sign in
- te duci la Sign-In and Security
- dai pe chenge your password
- in prima casuta scrii aprola curenta iar in urmatoarele 2 casutze scrie noua parola
sper ca ti-am fost de folos~:X`:*