| antymphete a întrebat:

In legatura cu inscrierea la liceu... Poate sa mearga doar tutorele meu sau trebuie sa merg si eu neaparat? Ati trecut prin situatii de genul?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cand am fost eu era obligatoriu sa facem personal inscrierea.

| AFR81 a răspuns:

Din ce imi aduc eu aminte de acum 5 ani, secretara imi spusese sa completez personal acea fisa. Poate s-o mai fi schimbat de atunci sau poate secretarele de la liceul la care doresti tu sa te inscrii sunt mai putin stricte thinking