| HomeAlone1234 a întrebat:

In primul rand, scuzati categoria...dar... Ziua celei mai bune prietene este maine si i-am luat cadou dar vreau sa-mi dati si mie site-uri cu urari pe care le-as putea scrie in felicitare..Multumesc anticipat. Cele mai frumoase primesc fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Daca tot e cea mai buna prietena a ta, de ce nu-i scrii ceva din suflet?
Nicio urare pompoasa nu cred ca o va bucura mai tare decat una scrisa de tine, din inima.
Scrie-i orice-ti trece prin minte, ceva amuzant, sa se vada ca e scris de tinebatting eyelashes
Succes!