| Andreea_8014 a întrebat:

Buna happy
In seara asta vreau sa ma uit la un film.
Ce imi recomandati?
Un film de familie sau drama happy
Nu-mi plac comediile si celelalte :d
Multumesc :*

4 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Wrong turn...este horrorlaughing

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Iti recomand sa te uiti in fiecare seara la Aniela pe acasa tv(de 20:30) sau la plasa de stele(miercurea la 22:00)sau la un film de familie pe www.cinemaxx.com

| Elena_1106 a răspuns:

Fiind 1 Aprilie iti recomand sa iti chemi toti prietenii la tine si sa va puneti pe canepea respectiv in otolii cu sucuri si floricele si sa puneti cel mai marfa film de groaza(horror)
ai sa vezi ca ai sa te distrezi si nu ai sa fii speriat avand in preajma prietenii si oricum ar fi cea mai buna ocazii pentru farse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu isi recomand sa te uisi la en nombre del amor pe acasa la orele18; 30 si 19; 30