| lola_2540 a întrebat:

joc lady popular.si tocmai mi-am cumparat mobila pentru apartament.am dat multi bani pe ea si cand m-am dus la apartament nu am gasit-o! am intrat prin fiecare camera si am cautat, nici la editeaza camera nu este! unde se salveaza mobila? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in editeaza mobila si vezi ca e o lupa pe acolo dai click pe ea si iti arata tot ce ai cumparat pentru casabig grin

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna laughing ce mica e lumeaa si eu 'joc'. Il stiu de 1 ora si deja sunt plictisita de el rolling on the floor Nu stiu ce se intampla. Mie imi triseaza la jocuri. laughing)) E un site ff oribil straight face E ca miss bimbo phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lucruri cumparate de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ca te-as ajuta si eu am cumparat mobila si nimic scuze