| laurici_3736 a întrebat:

Buna la toata lumea. Oameni nu am mai avut concediu de vreo2 ani si anul acesta ma gindeam sa-mi fac o surpriza mie si afamiliei mele si sa mergem citeva zile in delta.Stie cineva vreo pensiune buna? [ma refer la pret conditii de cazare, masa, calitatea serviciilor]. Ati fost pe acolo de curind? Mai am o problema; am un bebe de 1, 7 luni si as vrea sa il iau si pe el credeti ca o sa fie bine? in privinta tintarilor mai ales? Merci fain anticipat si se stie nu o sa lipseasca funda.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pai...la cat este de mic, nu cred ca este o idee buna de al lua cu tine. i-ar prinde bine aer curat, dar nu este o idee buna.si in legatura cu pensiunea.cu siguranta mai ales acum pe vreme de criza.sunt special amenajat, si la o idee ai putea intreba pe acolo ce si cum sta treaba...winkingvacanta placuta