| mgtow a întrebat:

Buna lume eu ma barbieresc la 3 zile si imi apar iritatii vreo 4 5 bube rosii si folosesc after shave ce poate fi oare lama sa o schimb (inca nu sa facut alba) e gilette

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Eu patesc la subrat asa ceva, dar imi trece la cateva zile si ma barbieresc cu big gilette, probabil ai pielea mai sensibila si te iriti, nu stiu ce ai putea schimba, eventual sa te duci la farmacie si sa ti dea altceva cu care sa te dai dupa barbierit, o crema, nu stiu, te interesezi