| xDeeDee8D a întrebat:

Buna lume va rog sa ma ajuta-i.Tot incerc de doua saptamani sa imi fac un cont pe imvu si nu merge. L am descarcat, MI am scris numele am ales daca e fata sau baiat mi am scris parola in loc de 1998 am pus 1991 ca nu mergea, mi am scris numele adresa de email, tara, codul si degeaba.Am scris tot ce se putea scrie degeabastraight face. Funda cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| XxBellaThornexX a răspuns:

Habar nu am thinking merge greu si la mine si am incercat de vreo 30 de ori (o_O)