| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreb cand o sa scapam de fenomenul pitzi? Multi spun de unele "n-o sa ajunga departe, fara creier..."dar dupa cate observ e chiar invers. Sau fitele,prostia, mai pe scurt aere de vedeta.Mor cand vad si in clasa unele care se cred destepte ascultand manele (pe care nu le mai suport,recunosc ascultam inainte sau la petreceri undeva dar acum sa nu le aud,mi-e greata) si cu gura mare cand sunt toate, ca atunci cand sunt singure tac malc. Nu sunt imbracate urat, nu vorbesc chiar ca tigancile dar tot se cred importante.Si de ce tot ele ies in avantaj?
Sau facebook-ul il consideram ok, dar l-am inchis tot datorita acestor pitzi. Nu stiu,numai imi place, cand aud like like like deja.laughing
In fine, voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Cat timp nu se lauda cu ce fac cu baietii, nu mi-e sila, chiar imi place sa le vad, ma simt atat de bine love struck, ma simt normala si norocoasa ca sunt baietoasa. Imi place cand se cearta doua pitzi ex prietene si incep sa isi spele rufele pe unde apuca, scot si alea de cand erau la gradinita, e atat de urat lucrul asta si atat de amuzant, se abat de la subiect doar ca sa castige aprecierea publicului, o s-o castige pe cea a cocalarilor doar.
Nu cred ca o sa scapam vreodata, cat timp exista cocalari cu bani, de fapt cu parinti cu bani (pentru "inteligenti", asta nu e "legat de parinti"), o sa existe pitzipoance, pentru ca cererea trebuie onorata.

| user5493 a răspuns:

Nu stiu

| Sarius1994 a răspuns:

Intra si tu in lumea lor cine stie poate dai peste un italian cu MD