| Alex_8736 a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva cu un euro pe orange?sad va rog ...vi-l returnez peste 2 zile...

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Tocmai ieri am dat cuiva 4 euro pe telefon, dacă încă îi aveam, ţi dădeam cu mare plăcere...Pa,pa

2 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Buna... Iţi dau eu. dar vreau si eu in schimb o fundita ...add dany_bad_girl2008 :d şi vorbim acolo!

| asya a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti trimite euro timp de 30 de zile daca ti-au fost trimisi tie... Vrei sa ne tragi in teapa?