| Naomitza a întrebat:

.ma puteti ajuta cun un like la pagina? este o pagina dedicata fetelor..imi puteti da o parere despre pagina? funda la cine da like la pagina si daca mi'ati dat o parere despre pagina

https://www.facebook.com/NizylYeeiFete

Răspuns Câştigător
| Ochiverzui a răspuns:

Buna Naomitza.Pagina ta mi se pare super si o sa mai intru pe ea sa vad ce ai mai pus.Imi place imaginile alea vesele si amuzante. Ceea ce imi place e ca e bazat pe mai multe:iubire moda amuzament.Imi place descrierile allea de la poze.Mi s-a parut funny asta :
Ce e viata, o scanteie.
Ce e moartea, n-am idee.
Ce e fata, e o floare.
Ce-i baiatu? Fraier mare.
Sper sa continui ptru ca ai talent.

1 răspuns:
| Delia12 a răspuns:

Buna, m.am uitat peste pagina si este foarte completa. Imi place multtongue Funda?