| Anonimgirl111 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine, va rog, cu cateva sfaturi? Trebuie sa merg la o petrecere cu specific german, nu am o costumatie anume si nici nu as vrea sa cheltui. Stiti cumva ce anume as putea face incat sa nu ma duc in tinuta obisnuita dar nici sa nu imi fac ceva traditional german doar pentru cateva ore? Poate stiti voi ce accesorii ar merge?

Răspuns Câştigător
| dedeexde a răspuns:

Pai presupun ca ai vreo fusta lunga verde, alba sou rosie,, iar in partea de sus o bluza alba cu o vesta neagra sau verde, rosie iar in cap un fel de batic ar mic, uite o idee http://www.squidoo.com/17844/oktoberfest-mifflinburg-pa uitte pe site-ul asta, iar in loc de batic ai putea sa iti pui o palarie cu pana, sau o pana in par