| Yosifica a întrebat:

ma puteti ajuta? Vreau sa-mi fac un cont nou pe conquiztador si nu imi merge, nu primesc emailu, poate cineva sa-mi faca va rog?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Iti dau daca vrei contul meu, si asa nu intru, decat foarte rar pe el, decat cand joc cu vreun prieten, care nu are cont. Poti schimba emailul si parola, nu ma deranjeaza...

3 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Pai poate e din cauza mailului...ai incercat sa vezi daca primesti mesaje si la alte jocuri? Poate asta e de vina. Ori mai insista pe mesajul trimis de la conquistador puppy dog eyes. Fundita :*.

| Florrentina14 a răspuns:

Incerc eu... daca vrei. Spune-mi cum vrei numele.happy Si dupa ce primesc paroola pe mess iti trim mesaj.happy

| melinda114 a răspuns:

Daca imi dai e-mailul tau pot sa-ti fac