| MonCherry a întrebat:

mai demult am jucat urmatoarea carte la scoala cu colegii si a dat cineva o porunca "turul frantei " [parca ] (sarut frantuzesc)
Intrebarea mea mai sunt alte "tururi" care sa se refere la sarut? Adica parca mai era unul turul romaniei si trebuie sa saruti ventuza pe obraz [parca ]
Daca mai sunt cum se numesc si cum trebuie sa saruti la fiecare in parte laughing
Fundoi love struck

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Mai conteaza daca tu simti nevoia ia-ti limba in gura pana ramai fara saliva Doamne apara si pazeste